درباره ما


سایت xchangerblueدر سال 1395 شروع به جمع آوری اطلاعات در حوزه ارز الکترونیک و تحلیل بازارهای جهانی نموده است و بهترین و راحت ترین روش های دریافت و پرداخت این ارز الکترونیکی را بررسی نموده ، که در اختیار شما عزیزان و همراهان گرامی قرار دهد .

همانطور که میدانید به علت عدم ارتباط بانک ها و مراکز پرداختی در ایران با سایر بانکهای جهان، عملیات بانکی و هر گونه پرداخت و یا خرید از فروشگاههای اینترنتی یا مجازی امری دشوار بوده و در سالهای اخیر نیز با توجه به تحریم های بانکی بر دشواری این امر افزوده شده است.

با لطف و عنایت  خداوند متعال ، لذا این سایت با تکیه بر تجربه فروان و استفاده از نیروهای جوان آموزش دیده سعی بر رفع موانع بر سر راه ارتباط هموطنان عزیزمان با سایر بانکها، فروشگاهها و مراکز دریافت و پرداخت وجوه ارزی دارد بهترین خدمات را با بهترین قیمت و کم ترین زمان به شما ارائه دهد.

در این راستا در سال 1398 شروع به خدمات  دهی آنلاین به شما هموطنان عزیز کرده ایم. که  برای سهولت کار شما کاربران گرامی خدمات  خودمان را در قالب سایتxchangerblue.com  شروع  به عرضه و خرید  ارز الکترونیکی (ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی) کرده ایم .

سایت xchangerblue.com  همواره در کنار فریلنسر های عزیز تا انتها  میباشد.