قوانین و مقررات سایت XhangerBlue.com

قوانین سایت XchangerBlue

1 – جهت خرید و فروش در سایت XchangerBlue احراز هویت الزامی می باشید.

2 – در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی ,مشخص نبودن منبع پول ,پولشویی ,فیشینگ و … که قصد فریب سایت ما را دارد, سایت حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.

3 – قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت مشخص شدن ,موجب مسدود شدن حساب کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

4 – XchangerBlue  مستقل از هر گروه و سازمان می باشد و از هر گونه خدمات به وب سایت های شرطبندی یا غیرمجاز خودداری می نماید

5 – پس از اتمام خرید محصول ,محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.

6 – در صورت ثبت نادرست اطلاعات حساب ارزی گیرنده و یا عدم اطمینان از سوی گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این صورت نمی پذیرد.

7 – **(مهم)**به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.

8 – در صورتی که قصد خرید از ما را دارید باید ثبت نام کرد و سپس توسط پرسنل سایت احراز هویت شوید.

9 – **(مهم)**هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و کاربر تضمین می کند که به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند.

10 – کاربر تضمین می کند که هویتی را که به سایت XchangerBlue معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

11 – هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در سایت ما استفاده کند و در صورت مشاهده ، مبلغ واریزی بصورت خودکار از درگاه برگشت خورده و حساب کاربری شما بسته میشود.

12-***(مهم) (مهم)*** ثبت نام در XchangerBlue ، تنها باید با قصد انجام سفارش برای شخص ثبت نام کننده صورت بگیرد. XchangerBlue هیچ درخواستی برای استخدام نیروی اجرایی، حسابداری و … ندارد. اگر از طریق چنین آگهی‌هایی قصد ثبت نام در XchangerBlue را دارید، حتما هدف کلاهبرداری افرادی قرار گرفته‌اید که قصد سو استفاده از حساب‌های بانکی شما جهت استفاده از وجوه دزدی را دارند. لطفا اگر از طریق این افراد یا آگهی آن‌ها در وبسایت‌های کاریابی وارد سایت شده و قصد ثبت نام دارید، همین حالا پلیس فتا را در جریان بگذارید.

13 – به کاربران زیر 18 سال هیچگونه خدماتی ارایه نمیشود .

با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت  XchhangerBlue.comکاربر تائید می کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد و رعایت نکردن این بند ها به عهده فرد ثبت نام کننده می باشد.